מי אנחנו

הדב הלבן - פארק חוויה בגובה, הוקם ביוני 2011 מהצורך הפשוט שיהיה לילדים ולמבוגרים מקום כמו הדב הלבן. מיום הקמתו זוכה להצלחה גדולה ולפופולריות בקרב כל מי שמחפש חוויה אתגרית אחרת.

אנו מאמינים כי פעילות אתגרית הינה חוויה מעצימה לכל אחד ואחת בכל גיל ומין. את המתקנים שלנו אנו בונים בעצמנו מתוך הניסיון, החלום ודרישות הילדים כך שיתאימו לילדים ומבוגרים כאחד ויהוו פעילות מיוחדת ומגבשת לכל המשפחה.

הדב הלבן משלב בין מתקני טיפוס ואקסטרים כגון: קפיצות ממגדלים, קירות טיפוס ופארק חבלים, לבין מתקני קרקס ומתקני חוויה ואתגר. בחודשי הקיץ אנו משלבים גם מתקנים רטובים, כמו מתחם רובי מים ייחודי, להשלמת החוויה.

הדב הלבן מאמין כי הדרך צריכה להיות מיוחדת ומהנה, ולכן אנו עושים כל שניתן להפעיל את המתקנים שלנו בצורה ידידותית ובסטנדרט הגבוה ביותר, ועם זאת ללא התפשרות על רמת בטיחות. אנו בוחרים את הצוות שלנו בקפידה ועושים הכול כדי שלא תרצו ללכת הביתה...!

הקמנו את הדב הלבן מתוך אהבה גדולה, ואנו מקווים ומאמינים שתאהבו אותו לא פחות.

הצוות שלנו

עדי דינוביץ

בן 36 ועדיין מאמין שהוא דב לבן. איש חזון , מנכ"ל החברה ,נשוי ואב ליהלי ואיתי. בעל ניסיון וידע רב בתחום הטיפוס והחבלים . ממציא ומהנדס את המתקנים בעזרת חברים ושותפים טובים. " בדב הלבן בנינו את מגרש המשחקים שחלמנו עליו בתור ילדים במטרה לחשוף ילדים ומבוגרים לספורט הטיפוס והאקסטרים וללמד אותם כמה כייף להיות בגובה " .

גל מזור

בן 36 , מנהל הפארק . אבא לסהר , מפעיל ומחלץ פארק חבלים . ניהול מתחמים וצוותים זה התחום שלו. האיש שמכין קפה באהבה גדולה ומרגישים את זה בטעם . בעל מעוף ואמונה שבעולם שלנו יש שפע גדול שמספיק לכולם .

שלמי בן משה

בן 38 , נשוי ואב ליעלה , מקצוען אמיתי בניהול והפקת אירועים וגם מפעיל פארק חבלים. חובב מוזיקה ישראלית ובכלל. בדב תזהו אותו ע"פ המגבת על הצוואר (לפעמים הוא מתבלבל וחושב שהוא שלמה ארצי )

לימור טייטלר

בת 37 , בעלת בית הקפה שלנו , נשואה ואם למתן ונדב. בעלת ניסיון רב פיצות ושאר מטעמים. לימור היא מסוג האנשים שאם הם לא היו קיימים היינו צריכים להמציא אותה . לימור תקבל אתכם בחיוך גדול כי בית הקפה שלה הוא שער הכניסה לדב הלבן .

רוצים להצטרף אלינו?רוצים להצטרף לצוות המובחר של הדב הלבן? אנו מחפשים צעירים וצעירות, חייכנים, אופטימיים ואנרגטיים למגוון תפקידים.
אנו מחפשים גם עובדים בעלי הכשרות בתחום הפעלת פארקי חבלים וקירות טיפוס וגם עובדים ללא הכשרות להפעלות, לדלפק הכניסה ולהדרכה באירועים. לפרטים ומידע נוסף- צרו קשר!